Energy Star Night 2016

Impreza na ponad 13 000 ludzia, na którą biletów kupić nie można, ale można je było wygrać, rejestrując się na stronach internetowych organizatorów jak i sponsorów. Kto miał szczęście od kogoś wejściówkę odkupić, kosztowało go to nawet do 200 CHF. A było na co wchodzić, bowiem na scenie Hallenstadion w Zürichu, stanęły takie sławy jak Olly Murs, Felix Jaehn & Alma, MoTrip, Little Mix, LP, Adrian Stern, Wincent Weiss,  DJs Martin Garrix, Remady & Manu-L, Mike Perry, Amy MacDonald i  Manillio & Nemo.

Nie patrz takimi wielkimi oczami na tę listę wykonawców. Ja też tak zareagowałam, gdy ją pierwszy raz zobaczyłam. Jednak, gdy zaczęłam wyszukiwać, dotarło do mnie z kim i z czym mam do czynienia. Dlatego też zamieszczam w poście najsławniejsze utwory, byś i Ty, drogi czytelniku mógł wiedzieć co się w piątek, 25.11.2016 w Zurichu działo.

Przyznam szczerze, że…to trochę nie mój klimat. Jeśli mnie zapytacie, jak się nazywa największy szwajcarski cover Rammsteina, albo inny, międzynarodowy Tribute Guns`N`Roses i kiedy grają oni w Helwecji, to od razu rzucę wiązankę, ale pojęcia nie mam kto to jest Wincent Weiss.

Rozmawiając parę dni temu z kolegami, stwierdziliśmy wspólnymi siłami, że są imprezy, tudzież koncerty, na które mógłbyś chodzić co miesiąc. A są i takie, na które raz pójdziesz i ci wystarczy. Dla mnie taką imprezą jest Energy i Streetparade. Byłam, zobaczyłam, fotek narobiłam, już wiem, jak to wygląda i z czym to się je i…na tym koniec. Owszem, ładnie wygląda w portfolio, ale czy w przyszłym roku się skuszę? Tego nie jestem pewna.

A jak tam babo trafiłaś? A normalnie. Stali czytelnicy wiedzą, że jestem fotografem od siedmiu boleści i wszędzie się wcisnę. Pracuję między innymi dla platformy Usgang.ch, która w tym roku pierwszy raz obstawiała Energy. No więc razem się rozdziewiczyliśmy.

Oprócz mnie było tam jeszcze 15 fotografów z całej Szwajcarii. Ja jako jedyna kobita. Ciężko było się dostać, zapisy zaczęły się 2 miesiące wcześniej.  Postawiono mnie z kolegą na ściance publiczności (na szczęście nikt nie płakał). Pracy było w bród, ale na szczęście spisaliśmy się na medal. Taaa, pochlebiam sobie i Retusowi. No bo w końcu ktoś musi!

rete2

Prosimy o medal dla pracownika roku. Nooo, podanie, 150 zdjęć i pół roku na rozpatrzenie szefostwa, a drugie pół na odpowiedź…

Powiadają, że Szwajcarzy nie umieją się bawić. Umieją…jakoś. I to bez napojów wyskokowych. Cała impreza przebiegała pod banderą trzeźwości. Nie wiem, czy to tak normalnie jest w Hallenstadion, czy ze względu na formę rodzinną imprezy. Alkoholu nie można było nigdzie nabyć. Ale wariatów nie brakowało. Był Battery Man, był Rekin-maskotka imprezy, było i parę innych stworów, z którymi można było się uwiecznić…

Większość imprezy spędziłam w pracy, oglądając koncerty na telebimie. Na szczęście, byli i tacy, którzy je na zdjęciach uwiecznili.

Więcej impresji  z koncertów tu.

Parę fotek od kuchni:

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć tutaj.

Pozdrawiam. do następnej imprezy!

 

 

Advertisements

Ein Kommentar zu „Energy Star Night 2016

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s